از نظر محققان تشک خوب تشکی است که در طول مدت زمان خواب و استراحت افراد روی تخت خواب احساسی خوشایند داشته باشند و در ضمن موازین طبی و استاندارد آناتومی بدن نیز در این نوع تشک رعایت شود. بنابراین چون افراد در وزن‌های مختلف با انواع خواب مختلف (پوزیشن خواب) و عادات استراحتی متفاوت و در نهایت مزاج خوابی و آناتومی بدنی مختلف هستند، تشک خوب در دسته‌بندی‌های مختلف برای افراد معرفی خواهد شد. که بعضی از افراد خواب‌های نرم و افرادی دیگر خواب هاردسافت (سفت) و دسته‌ای دیگر نیز خواب مدیوم (متوسط) یا طبی فنری را می‌پسندند.

تشک سنتر

اما با این تفاسیر تشک‌ها می‌بایست یک استانداردی از نظر متریال و مصالح استفاده شده در تشک داشته باشند.

مثلاً: پارچه استفاده شده در تشک‌ها می‌بایست در حالی که مقاوت بالائی دارد، دارای منافذ عبور و مرور هوا و درصدی نخ برای جلوگیری از تعرق بیش از حد بدن داشته باشد.

لائی الیاف به کار رفته در لایه‌های زیرین پارچه تشک، باید از الیاف سلولزی و هالو استفاده شود که در غیر این صورت الیاف نایلکسی و پشم شیشه باعث ایجاد حساسیت، بوی بد و تعرق بیش از حد در تشک می‌شود.

در نهایت تشک می‌بایست دارای یک اسکلت فنری قوی و مقاوم برا تحمل وزن‌های مختلف در طول سال‌های متمادی مورد استفاده افراد باشد. که به یاری خدا شرکت تولیدی تشک تاچ با شماره ثبت 495203 طی سال‌های متمادی با بهره‌گیری از علم و فناوری روز دنیا و استفاده از بهترین مواد مصرفی با بالاترین استانداردها و بیش‌ترین رضایت‌مندی از طرف مصرف‌کندگان افتخار تولید محصولات باکیفیت و توجه به عادات مختلف خوابی و در نظر گرفتن آناتومی و مشکلات مربوط به کمر و گردن را دارد.

شرکت تشک تاچ با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته و متریال استاندارد و همچنین بهره گیری از پرسنل مسئول با شماره ثبت 495203 سال هاست که برای آسایش و خوابی لذت بخش و طبی برای هموطنان تلاش می کند. شما مشتریان عزیز می توانید برای آشنایی بیشتر از محصولات و شناسائی محصول مورد نظر و مناسب خود از صفحات محصولات این شرکت در همین سایت دیدن فرمایید و یا با مراجعه حضوری در نمایندگی مرکزی واقع در دلاوران – بعد از چهارراه تکاوران – ضلع جنوبی – نرسیده به بانک ملی – پلاک 158 – خانه خواب تاچ و یا شماره تلفن 77242378 و 09126583892 (یعقوبی) از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.